În această sâmbătă, 25 iulie 2020, a fost salubrizat terenul aferent Circului de Stat din Chișinău (bd. Renașterii Naționale, 7).
Acțiunea a fost coordonată de către pretorul Vlad Melnic, vicepretorul Олег Суслов și managerul OCI ”Moldova-Concert”, Andrei Locoman.
Pe această cale aducem mulțumiri participanților pentru efort, contribuție și dovada spiritului civic: Uniunii Conducătorilor Auto din Republica Moldova, agentului economic BARISTA și, neapărat, tuturor voluntarilor.
Împreună am reușit să îmbunătățim aspectul estetic al zonei de referință din sectorul Râșcani.














